Зеленський пригрозив потужною відповіддю у разі серйозної атаки на бійців ООС

0

Президент підтвердив, що на Донбасі існують поодинокі постріли

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські військові будуть “потужно відповідати” на порушення режиму припинення вогню. Про це очільник держави повідомив на брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами президента, на Донбасі існують поодинокі постріли після введення “режиму тиші”.

“Чи можемо ми сказати, що немає поодиноких пострілів? Ні. Вони є. Проконтролювати все дуже складно. Якщо буде серйозна атака, яка виходить з рамок домовленостей, вони будуть дуже потужно відповідати”, – заявив Зеленський.

Проте президент наголосив, що українські військові стовідсотково дотримуються режиму припинення вогню. Що стосується противника, то введення перемир’я, на думку Зеленського, там залежить від Росії.

“Ми побачимо, якщо та сторона хоче припинення війни – ми будемо це відчувати”, – резюмував президент.

Нагадаємо, протягом 27 липня, коли почав діяти “режим тиші”, незаконні збройні формування три рази обстріляли позиції українських військових на Донбасі, порушуючи режим всеосяжного перемир’я.

За минулу добу, 28 липня, на Донбасі зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань на луганському напрямку.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія не може виступати як гарант дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, оскільки не є учасницею цього конфлікту.

 

Коментувати