ЖУРНАЛІСТАМ ПОКАЗАЛИ ТАЄМНІ ХОДИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ І НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ КАБІНЕТ( Відео)

0

Під час надзвичайної ситуації у центрі столиці і урядовці, і народні депутати України мають змогу безпечно залишити урядовий квартал.  Уперше журналістам розповіли і навіть трохи показали, – пише ТСН.

Парубій розповів про підземні переходи під ВР для порятунку нардепів
підземні переходи під Верховною Радою України. Натомість про підземелля адміністрації президента чи кабінету міністрів нічого не розказують – це ще великий секрет.

Підземелля Верховної Ради. З комітету на Грушевського показують довжелезний переход до будівлі самого парламенту. Широкий прохід, охорона, освітлення, якісь відгалуження, ліфти. Журналістам радять ці місця краще не знімати.

Журналісти помітили, 31 серпня позаминулого року, коли під Верховною Радою підірвали гранату і загинуло 4 нацгвардійців, багато з депутатів з будівлі не вийшли. За лічені хвилини вони вже були далеко від центру столиці. Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтверджує: підземних виходів є кілька.

У самій залі Верховної Ради заходи безпеки Парубій навіть послабив, тепер хвірточки на трибуну уже не замикаються. Раптом що, головне зв’язок. У президії навіть не треба набирати номер, це ж довго, просто натискаєш потрібну кнопку.

Парубій погоджується показати найзахищеніше місце у всій Верховній Раді – власний кабінет. Саме тут у 2014 році під час російської  агресії збиралося керівництво держави. Звідси йшли у війська та у спецпідрозділи накази.

За роки незалежності інтер’єр кабінету голови Верховної Ради майже не змінився. Єдине, з’явилися нові картини – військова тематика і гроші. Наші. гривні, яким вже сто років. А ще шабля, теж справжня, козацька. Певно, щоб ніхто на гривні не задивлявся.

Коментувати