Через рік в Україні одностатеві шлюби можуть бути легальними

0

Таке розпорядження з’явилося на урядовому порталі сайті Кабінету Міністрів України. Український уряд до 2-го кварталу 2017 роки планує розробити і подати на розгляд законопроект про легалізацію в Україні громадянського партнерства для одностатевих пар.

Це передбачено в Постанові від 23 листопада 2015 №1393-р «Про затвердження плану дій щодо реалізації Національної стратегії в області прав людини на період до 2020 року».

З цим документом можна ознайомитись на сайті Кабміну – http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248740679 , де його розмістили 11 березня 2016 року. У законопроекті повинні бути враховані майнові і немайнові права, зокрема володіння і успадкування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності. Також планують створити групу із залученням міжнародних фахівців для того, щоб поміняти документи особам, яким встановлено клінічний діагноз «транссексуальність».

В додаток хочуть розробити і надати на розгляд Кабінету Міністрів України законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо забезпечення покарання за злочини, вчинені з мотивів нетерпимості за такими ознаками як: раса, колір шкіри, релігійні переконання, сексуальна орієнтація, транс сексуальність, інвалідність, мова.

Коментувати