Чи потрібно повертати субсидію при продажу квартири чи отриманні житла у спадок

0

В опалювальному сезоні 2016-2017 років значно зросте вартість опалення, через це українці намагаються оформить субсидію ще влітку.
Лише у червні 2016 року споживачі подали 496,1 тис. пакетів документів на оформлення субсидій . Незважаючи на те, що субсидія допомагає споживачам впоратися з непомірним фінансовим навантаженням при сплаті комунальних послуг, українці побоюються, що нараховану компенсацію доведеться повертати при продажу квартири чи отриманні її у спадок.

В коментарі, директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко повідомив, що субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

«При продажу, даруванні, отриманні у спадщину житлової нерухомості кошти отриманої субсидії не повертаються. У п. 20 Положення про субсидії прописано, що споживач, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб», – йдеться у повідомленні Департаменту.

Коментувати