Для концерту Depeche Mode у Києві побудують сцену заввишки з шестиповерховий будинок

0

Британська група Depeche Mode приїде в Київ з 11 фурами сценічного обладнання і чотирма автобусами з технічним персоналом. Про це виданню “ГОРДОН” повідомили в прес-службі Secret Service Entertainment Agency.

Музиканти і персонал приїдуть 18 липня до Києва з Мінська (після концерту групи там 17 липня), щоб провести концерт в українській столиці 19 липня. Монтаж звуку і світла будуть проводити за допомогою трьох всюдихідних навантажувачів і одного телескопічного.

Висота сцени від землі до даху становитиме майже 20 м, що відповідає висоті шестиповерхового будинку, ширина підмосток – 50 м. У плануванні сцени передбачений спеціальний 21-метровий поміст, що виходить до глядачів, яким буде переміщатися фронтмен Depeche Mode Дейв Гаан.

Група попросила для виступу 100 кг льоду та 120 великих рушників. Готувати для музикантів будуть штатні кухарі.

Особисто для себе Гаан зажадав окрему гримерку, у якій уважає за краще пити чай і каву лише з філіжанок чорного кольору, перемішуючи цукор срібною ложкою.

Depeche Mode дадуть концерт у Києві в межах світового туру на підтримку альбому Spirit на НСК “Олімпійський”. На розігріві виступить британо-японська DJ Майя Джейн Коулз.

Коментувати