Європарламент закликав Україну боротися з олігархами

0

Європейський парламент закликав українську владу до деолігархізації країни. Про це йдеться у відповідному розділі резолюції щодо виконання нашою країною Угоди про асоціацію, за яку проголосували 526 європарламентарів.

Як зазначив у доповіді депутат з групи “Європейська народна партія” Міхаель Галер, попри деякі успіхи в реалізації реформ, питання деолігархізації залишається відкритим – не було жодних видимих ​​заходів в цьому напрямку. Він наголошує, що в Україні олігархи продовжують сильно впливати на економіку, політику, ЗМІ, а також судову й правоохоронну системи.
Окрім того він закликав продовжувати приватизацію держпідприємств задля модернізації й покращення функціонування української економіки та убезпечення від олігархізації.

Також у Європарламенті закликали повноцінно відновити інституції, котрі покликані боротися з корупцією, надавши їм незалежність. Там нагадали, що рішення Конституційного суду щодо визнання антиконституційною статті про незаконне декларування, суттєво похитнуло антикорупційну архітектуру України.

 

Коментувати