Коли подати тепло, вирішуватимуть на місцях – роз’яснення Міністерства

0

У зв’язку із погіршенням погодних умов Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано роз’яснення з питання прийняття рішень про початок опалювального сезону 2016-2017 років.

 
Отже, рішення про початок опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

 
На підставі пункту 4 розділу  Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378, включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 градусів.
Коли вмикати батареї вирішуватимуть виконавчі органи відповідних сільських, селищних та міських рад або місцеві державні адміністрації.

Коментувати