МІНІСТЕРКА СОЦПОЛІТИКИ НАЗВАЛА ТЕРМІНИ ВИПЛАТИ ПО ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ОКРЕМИМ ПЕНСІОНЕРАМ ТА ПІДВИЩЕННЯ ВИПЛАТ УСІМ

0

Загальна індексація пенсій має відбутися в травні.

Обіцяну раніше президентом України Володимиром Зеленським одноразову виплату в розмірі 1 тис. грн окремі категорії пенсіонерів отримають у квітні. Це буде як підтримка в період карантинних заходів задля недопущення стрімкого поширення нового коронавірусу COVID-19. А вже в травні відбудеться індексація усіх пенсій.

“Від 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по одній тисячі гривень тим пенсіонерам, у кого пенсія не досягає п’яти тисяч гривень. Крім таких пенсіонерів, у нас є ще особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, особи з інвалідністю з дитинства, соціальні пенсіонери. Ми також їх додаємо в цю категорію і вони також отримають по тисячі гривень”, – сказала міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Лазебна додала, що “від 1 травня ми також проіндексуємо всі пенсії. Тому що наше головне завдання – людей, яким ми сьогодні радимо ізолюватися, берегтися, сидіти вдома, зробити матеріально забезпеченими. У нас є соціальні працівники, в Україні 40 тисяч, вони мобілізовані, інструктовані, вони сьогодні збирають заявки на ліки, на продуктові набори, вони готові допомагати оплачувати житлово-комунальні послуги. Тому ми цю систему контролюємо”, – запевнила Лазебна.

Коментувати