На мережу магазинів «Ельдорадо» накладений арешт

0

В середу, 16 листопада, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб повідомили про арешт російської мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», власником якої є Віктор Поліщук, передає FinClub.

Про арешт «Ельдорадо» заявила директор департаменту розслідування протиправних діянь і протидії корупції ФГВФО Катерина Мисник в середу, 16 листопада, під час круглого столу на тему банкрутства низки банків в Україні.  Вона висловила надію, що прокуратура й далі буде на боці Фонду і таким чином допоможе державі стягнути з Поліщука кошти, які він вкрав у вкладників банку «Михайлівський», завдавши тим самим удару по фінансовій системі України.

«Ми сподіваємося, що прокуратура Києва продовжить з нами співпрацювати, будуть і далі накладатися арешти на майно Віктора Поліщука, будуть стягуватися кошти зі пов’язаних з ним осіб і з бізнесу», – відзначила Мисник.

Крім того, представник Фонду наголосила, що мережа магазинів побутової техніки не повинні бути закритими – вони просто будуть заарештовані. Суть державного арешт полягає в тому, щоб магазини працювали та приносили свій прибуток. Однак, ці кошти відтепер йтимуть не в кишеню Поліщука, а в держказну.

 

Коментувати