Нардепи позбавили себе виплат за прогули: як голосували мажоритарники від Полтавщини

0

Рада ухвалила закон щодо припинення відшкодування народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів Верховної Ради. Даний законопроєкт підтримали 265 народних депутатів з 226 необхідних голосів. Ось так голосували депутати-мажоритарники від Полтавщини:

Законопроект передбачає припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі якщо нардеп без поважних причин протягом місяця пропустив більше 30% голосувань на пленарних засіданнях або пропустив більше 50% засідань комітету Верховної Ради. Підставою для нарахування нардепу заробітної плати є дані його участі у не менш як 70 % голосувань Верховної Ради на кожному пленарному засіданні.

Розпорядження про припинення виплат видає голова Верховної Ради за рішенням комітету з питань депутатської етики.

Облік участі народного депутата у голосуванні при прийнятті рішень Верховної Ради здійснюється за допомогою електронної системи, а дані такого обліку оприлюднюються за кожний день пленарних засідань на офіційному веб-сайті Верховної Ради та на особистій сторінці народного депутата, розміщеній на офіційному веб-сайті Верховної Ради.

Закон має підписати голова Верховної Ради й Президент. Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Коментувати