Найбільші платники податків в Україні

0

Нещодавно було оприлюднено дані Державної фіскальної служби України про сто найбільших платників податків в Україні станом на 01.07.2017р. наприкінці минулого місяця ці дані оприлюднило офіційне видання державної фіскальної  служби України «Вісник».

Так, за інформацією фіскалів до зведеного державного бюджету України за першу половину поточного року найбільшим платником податків стало ПАТ «Укргазвидобування», перерахувавши до скарбниці майже 25,862 млрд. грн. Варто зазначити, що до першої десятки найбільших платників податків увійшли компанії, що пов’язані з нафтогазовим сектором, виробництвом і розподіленням електроенергії та, на превеликий жаль, виробництвом і реалізацією тютюнових виробів. Даний факт змушує замислитись над тим, що поширення тютюнопаління набирає загрозливих обертів. Так, для порівняння ПрАТ «А/Т «Тютюнова компанія «ВАТ-Прилуки» посідає в рейтингу третє місце, перерахувавши за вказаний період майже 7 млрд. грн. податків. Крім цієї компанії, в десятку увійшли такі представники «тютюнової» сфери, як ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», перерахувавши до бюджету по 5,835 і 4,391 млрд. грн. відповідно. Отже, крім того що структура вітчизняної економіки попри всі анонси так і не переходить до постіндустріального, розвиненого типу, так ще й населення нашої країни не дбає про своє здоров’я.

«Гордість і локомотив» Горішніх Плавнів – ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» опинився на 64-й позиції рейтингу, перерахувавши до державного бюджету за півріччя 332,7 млн. грн.

Коментувати