Поліція почала кримінальну справу за фактом зникнення 2700 вагонів зерна, – радник голови МВС Апостол

0

Радник голови МВС України Михайло Апостол повідомив, що “миші”, які “з’їли” 2700 вагонів зерна з Держрезерву потрапили в поле зору правоохоронних органів. За його словами, поліція відкрила провадження за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України.

 Про це радник голови МВС повідомив у Facebook, зазначивши, що винних чекає суворе покарання. Михайло Апостол зазначив, що наявність зерна була відображена тільки на папері.

“Тобто певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з’ясовується, що його вже немає. На одному з підприємств не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому – майже 20 тисяч, на третьому – 112 тисяч тонн. Ось уже 150 тисяч тонн зерна, які нібито у нас є, але насправді вже давно розкрадені і продані”, – пише радник.

 Також Михайло Апостол розповів про винахід, що обманює інспекторів, які перевіряють наявність нафтопродукту. За його словами, була знайдена унікальна цистерна, яка за одними фізичними

ознаками була порожньою, а при фактичному вимірі продукту, який перебував в ній – повною.

“Знайшли цікаву цистерну з нафтопродуктами. Якщо по ній стукнути, то гуде, як порожня, якщо взяти щупом пробу рівня нафтопродуктів – цистерна повна. Зрештою, з’ясувалося, що під віконцем для щупа було приварено трубу, і тільки вона була заповнена нафтопродуктами, а інші цистерни стояла порожніми. Такі винаходи. І багато інших, яким правоохоронці дадуть оцінку”, – написав Михайло Апостол.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що, за словами Апостола, 2700 вагонів зерна, яке повинне бути на зберіганні, “з’їли миші”. Сума збитку – понад 800 мільйонів гривень.

Також стало відомо, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства прогнозує, що врожай зернових і зернобобових культур в Україні в цьому році становитиме 65-68 мільйонів тонн, що на 10% нижче показника минулого року. Пізніше міністр економіки України Ігор Петрашко оприлюднив новий прогноз по врожаю зернових на 2020 рік. Він також прокоментував повідомлення експертів щодо можливого дефіциту продовольства в Україні.

 

  Повідомляє: Інформаційне агентство ASPI

Коментувати