ПОЛІЦІЯ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ВОДІЇВ НА ЗМІНИ ПОГОДНИХ УМОВ

0

За прогнозом Гідрометцентру, найближчими днями в Україні утримається спекотна погода, стовпчики термометра перевищуватимуть позначку +30°. Поліція радить водіям враховувати дану інформацію при плануванні поїздок, особливо на далекі відстані. Про це повідомляє Департамент превентивної діяльності
Національної поліції України.

Обов’язково подбайте про достатній запас прохолодної води, необхідні ліки, одягайте в дорогу вільний, нещільний одяг, уникайте вживання жирної і солоної їжі. За можливості, здійснюйте паркування транспорту в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрюйте салон автомобіля. Не залишайте дітей у закритому авто навіть на короткий час.

Перед поїздкою обов’язково перевірте технічний стан авто. У спекотну погоду особливу увагу необхідно звернути на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок та тиск у шинах.

Пам’ятайте, при підвищеній температурі повітря в багатьох людей з’являється млявість, запаморочення, знижується концентрація уваги, швидкість реакції на різноманітні дорожні ситуації. Тож будьте особливо уважні та обережні за кермом.

Коментувати