Рада перейменувала 152 населених пункти

0

Верховна Рада України 17 березня 2016 року ухвалила постанову про перейменування понад 152 населених пунктів в рамках процесу декомунізації. Таке рішення підтримав 231 парламентарій при необхідному мінімумі в 226 голосів. Відповідний проект постанови № 4084 “Про перейменування окремих населених пунктів”. Зокрема, перейменовані 1 місто і 151 – сіл, селищ.

“Загалом комітет розглянув пропозиції про перейменування населених пунктів, зокрема, Полтавської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей”, – йдеться в пояснювальній записці до постанови.

Зауважимо, що профільний Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав  проект постанови № 4085 «Про перейменування окремих населених пунктів і районів» в пункті № 14 в якому йдеться мова про перейменування Комсомольська в Горішні Плавні.

Сьогодні, 18 березня 0 10 годині розпочнеться пленарне засідання Верховної Ради України, в якому можливо приймуть рішення про перейменування Комсомольська.

В Українському інституті національної пам’яті  відзначили, що до кінця листопада 2016 року мають бути перейменовані понад 900 населених пунктів.

 

Коментувати