Реалії українського життя

0

Прийшовши до влади на обіцянках поліпшити життя українців Петро Порошенко за роки свого правління практично не домігся нічого. Більш того, погіршення життя в усіх напрямках, як говориться, у наявності. Після його обрання на найвищу державну посаду в Україні склалася однобока політична система, заточена під організаторів державного перевороту, економіка країни котиться в прірву, і зупинити її падіння може тільки дно, а населення розколоте на два непримиренні табори, готові знищити один одного. Населення України розколоте як ніколи. Зрозуміло, що почалося це ще до приходу до влади Порошенко, однак він брав і бере активну участь в підливання масла у вогонь внутрішньоукраїнської ворожнечі. Найголовніше, що розділяє українців на два непримиренні табори – політичні погляди.

Розчарування. Це єдине слово, яким можна охарактеризувати ті місяці, які нова українська влада обіцяла використовувати для поліпшення життя співгромадян. Після державного перевороту в Україні і пришестя до влади нового президента, політики в країні не існує. Це медичний факт. Та метушня, яка спостерігається у виконавчій і законодавчій владі – імітація. Імітація боротьби за тих, хто віддав голоси в надії на нове, краще життя. У бій іноді йдуть не тільки аргументи, а й кулаки, і створюється повне відчуття, що йде бурхлива політична боротьба. Але на ділі це відстоювання інтересів тих, хто поставив нинішніх депутатів і чиновників на свої пости.

Стан української політики, економіки та суспільства не могли не позначитися на всіх сферах життєдіяльності. Хаос в масштабі країни вдарив і по таким сферам, як освіта та культура. Україна і міжнародне співтовариство чекають, що саме буде з країною. Надії на те, що ситуація зміниться в кращу сторону, як кажуть експерти, трохи. Нинішня влада на чолі з Петром Порошенком – політичні і економічні імпотенти.

Прихильники нинішньої влади, живуть на території України, намагаються знайти аргументи, щоб переконати народ у тому, що людям стало жити набагато краще, ніж при правлінні Януковича. Мовляв, змінилася влада – життя теж змінилось.

Але чи так це? Що кардинального змінилося на краще? Якщо придивитися уважніше, проаналізувати факти, виходить, що нічого. Швидше навпаки – рівень життя в країні значно знизився, інфляція перевищила всі можливі межі, не кажучи вже про безробіття, війну і розруху. Очевидно, що всі ці проблеми красномовно говорять про те, що життя в країні за ці роки змінилося в гіршу сторону.

Аналітики помітили: період перед виборами зазвичай славиться своїми обіцянками зробити життя в країні краще. Але як тільки кандидат виграє передвиборну гонку і виявляється при владі, всі його обіцянки перетворюються в порох. Невдоволення діями влади зростає і у населення, про що свідчать, зокрема, дані соціологічного дослідження, проведеного американським Міжнародним республіканським інститутом. Так, незважаючи на підтримку заявлених реформ, 72% українців відчувають, що країна рухається в неправильному напрямку. Крім того, зростає невдоволення через зволікання уряду з проведенням обіцяних реформ. Лише 3% українців задоволені їх нинішнім темпом.

Нинішні «вибори» стали виборами без вибору. Провідні політичні партії повністю проігнорували найгостріші проблеми України. Країна живе в переддефолтному стані. Масово закриваються підприємства. На порозі загроза різкого збільшення числа безробітних. Комунальні тарифи зашкалюють всі розумні межі. Народ втомився. Суспільству, виборцям ніхто і не думає роз’яснювати, чому Україна опинилася в такій катастрофічній ситуації – хто винен, і що треба робити, щоб вибратися з неї.

Далеко ходити не потрібно, тож давайте розберемо ситуацію у Комсомольську, що на Полтавщині.

IMG_7556

Що реально змінилося в місті з приходом нової влади? Як ми бачимо – нічого. Поки що не виконано жодну з передвиборних обіцянок нинішнього мера Дмитра Бикова.

Як кажуть, у грубій формі: від хворої голови ногам клопітно. І адже сперечатися абсолютно марно. Досить подивитися, як з року в рік знижується професійний рівень людей, які добираються до влади. А разом з ним знижується рівень життя народу. Звичайно, їм у виправдання можна сказати, що і “попередники” особливою ​​чесністю не відрізнялися. Ось і нинішні з того самого почали. Але тільки не по-дитячому. Так би мовити, з розмахом.

Тупість і низький професійний рівень нової влади став зашкалювати. Приймаються Програми і витрачаються на бюджетні заходи мільйони гривень, проводячи ремонти приміщень, купуючи нову комп’ютерну та орг. техніку, нові меблі та інші «дуже потрібні» місту заходи. Спільники у депутатських кріслах знають, що позитивне рішення і піднята рука – вирішення власних пріоритетів. Хоч і є сумніви щодо «гарячої» потреби витрачати  мільйони та приймати в зобов’язання по оплаті заробітної плати нових «своїх» співробітників, депутати все одно підтримують пана Бикова, щоб мати свої привілеї у виконкомі.

Бюджетні кошти витрачаються за власними примхами дуже весело витратити, а потім похизуватися в усіх ЗМІ вуличними світильниками 7 млн. 300 тисяч гривень, адже багато розуму не потрібно, але це вже занадто. А як вам нова мета нинішнього мера? Перетруїти містян і зекономити чимало грошенят для власних потреб. Купити на 2,5 млн. гривень на боротьбу з амброзією невідомого препарату без сертифікатів безпеки та руками комсомольчан за допомогою суботників поставити собі зірочки. Але що там світильники та амброзія! Ось громадського туалету за 2 млн. гривень – ось що насправді потрібно комсомольчанам.

VGkfk96fViI

Міський голова Дмитро Биков з колегою Петром Василюком, нинішнім директором Департаменту житлово-комунального господарства, вправно виконують поставлені цілі за власними потребами. На тендерах мають хороші «гонорари» та діють в «інтересах» жителів Комсомольська. Корупційні діяння перевершують усі сподівання містян. Чому реально не вкладати міські гроші у потрібні речі? Адже дивитись на те, як обсипаються стіни лікарні, як збирають кошти з батьків у школах та садках на ремонт приміщень та меблі, як люди похилого віку рахують копійки, після оплати комунальних послуг, як провчають дітей за те, що вони ставлять лайки проти міського голови в соціальних мережах…Сказати чесно – сил не має та нервів таке терпіти.

З кожним днем процвітає контрабанда. Прикладом свавілля являється знову наше місто Комсомольськ. На сьогоднішній день за нашими джерелами відомо, що у місті працюють приватні підприємства, які не хочуть платити податки в повному обсязі, а завозять трикотажне полотно контрабандою.

Першим і самим прудким являється нинішній депутат Полтавської обласної ради. Два інші – депутати Комсомольської міської ради. Як бачимо, все починається з людей, які «працюють» на благо суспільства. Звичайно, при нинішній владі, незаконне переправлення організовується за попередньою змовою контрабандистів з працівниками фіскальної і прикордонної служб, які в свою чергу спрощують шляхи для роздолу контрабанди. Якщо, наприклад раніше потрібно було чекати близько двох тижнів на доставку підпільникам, то зараз за 3-4 дні вони вирішують усі питання і займаються своєю діяльність, оминаючи закон набагато легше та швидше. В свою чергу, підприємства, які працюють відкрито та сплачують податки в повному обсязі, починають зазнавати великої втрати.

IMG_7551

Пане Биков чому ви закриваєте на все це очі?

Порада – хороший господар спочатку створює список проблем, описуючи бюджет кожної проблеми, потім розставляє їх пріоритетність і вже, потім починає втілювати ідеї в життя. Ефективність ваших витрат міських коштів викликає питання у багатьох пересічних мешканців міста. У списку претензій – нецільове використання бюджетних коштів. Може все-таки прокинеться десь ваша совість і почне направляти вас на вірний шлях?

Незважаючи на те, що до влади приходять кмітливі «нові» люди, у комсомольчан не додається оптимізму, молодь не бачить свого майбутнього, а старі доживають зі сльозами на очах.

Великі гроші – великі спокуси. І людині властиво знаходити лазівки в своєму мисленні для виправдання своїх дій. У прямому варіанті ніхто не краде бюджетні гроші, але як казав добре відомий Остап Бендер «Є 400 +1 порівняно чесних способів відбирання грошей у населення» і при цьому можна залишатися чистим перед законом.

Коментувати