Шмигаль повідомив, скільки в Україні ще триватиме протиепідемічний карантин

0

Епідеміологічна ситуація в Україні, яка пов’язана з пандемією коронавірусу, все ще залишається напруженою. З метою уникнення зараження інфекцією надалі уряд збирається продовжити карантин.

Про це заявив глава Кабміну Денис Шмигаль. під час спільної зустрічі Європейської Бізнес Асоціації “глобальний огляд економіки України”. За словами прем’єра, в Україні карантин буде продовжено до кінця квітня 2021 року. При цьому, як зазначив глава уряду, швидше за все, дата буде продовжена.

“Ми будемо продовжувати карантин до 30 Квітня. Це, швидше за все, не кінцева дата, коли карантин буде завершено”, – зазначив прем’єр.

Крім того, він зазначив, що такий карантин може мати форму адаптивного. Також він припустив, що обмеження поступово можуть бути пом’якшені.

Варто нагадати, що раніше глава МОЗ Максим Степанов повідомив, що Україна увійшла до списку країн, яким COVAX надасть вакцини від COVID-19 в першій хвилі розподілу. Але будуть і інші контракти.

Також повідомлялося, що Україна не купуватиме так звану “вакцину Путіна” від коронавірусу, адже її ефективність досі не доведена. Про це президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю Axios на американському телеканалі HBO.

 

Коментувати