Смартфони замінять готівку в українських магазинах

0

В Україні вже найближчим часом з’являться касові апарати нового покоління, до яких можна буде підключати смартфони та планшети. Про це повідомляє UBR.

apple

За словами фахівців, впровадження системи касових апаратів нового покоління вигідне, в першу чергу, фінансовим компаніям, які займаються термінальним бізнесом.

“Необхідність у зміні правил розрахунково-касового обслуговування пов’язана з тим, що фінансові компанії, що ведуть подібну діяльність, повинні витратитися на не один касовий апарат. Якщо у них мережа з 10-20 тис. терміналів, то в кожному повинен бути касовий апарат. Це дорого для встановлення і проблематично при обслуговуванні”, – розповів експерт фінансового ринку Василь Невмержицький.

На думку фінансиста, з остаточним прийняттям нового касового закону і введенням його в дію термінальну мережу можна буде використовувати як програмний комплекс, а від касових апаратів можна буде відмовитися.

“Глобально спершу нічого не змінюється: спрощується система розрахунків і вони стають доступнішими користувачам цифрових технологій. А компанії термінального бізнесу будуть тільки відправляти зведені звіти податковим органам. Форми звітів зараз розробляються”, – зазначив він.

Нагадаємо, депутати підтримали законопроект про розробку системи касових апаратів нового покоління, який дозволяє підключати до касових апаратів будь-який ґаджет.

 

Коментувати