Сьогодні останній день для реєстрації на ЗНО 2016

0

З 1 лютого по 4 березня відбудеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання для випускників шкіл і професійно-технічних навчальних закладів.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів освіти та випускників професійних навчальних закладів, які бажають вступити до ВНЗ.

За окремою процедурою відбувається реєстрація для осіб, які перебувають на непідконтрольних територіях, реєстрація для них можлива без надсилання поштою документів для реєстрації, а по електронній пошті. Ті, хто знаходяться в установах пенітенціарної служби та випускники професійно-технічних навчальних закладів, які не планують вступати до університету здають іспити, як державну підсумкову атестацію.

За фактом реєстрації для кожного учасника ЗНО буде створена інформаційна сторінка, куди, отримання сертифікату, будуть приходити результати оцінки за конкретні предмети.

Всього ЗНО буде проводитися з 12 навчальних предметів. Документом, який підтверджує випускником школи здобуття вищої освіти є список випускників, який повинен направити в УЦОЯО кожен директор навчального закладу.  Для вступу до вузу випускник може набрати не більше 4 предмета. Серед цих предметів повинні бути такі, які зареєструються як результати державної підсумкової атестації. Обов’язкові предмети є українська мова і на вибір математика або історія України.

Коментувати