Сьогодні Рада розгляне питання відставки Степанова і ще двох міністрів

0

У вівторок, 18 травня, у Верховній Раді України відбудуться одразу два засідання. Серед, іншого, заплановані до розгляду кадрові перестановки в Кабінеті Міністрів

Про це поінформували в пресслужбі ВР.

Так, на пленарному засіданні, після заяв та виступів депутати продовжать розгляд правок до законопроєкту щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони (№2195, друге читання).

Крім того, планується розглянути низку законопроєктів у першому читанні, зокрема: щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (№ 4220); щодо заборони продажу лікарських засобів дітям (№ 5122, 5122-1, 5122-2); щодо розширення повноважень інспекторів з паркування для захисту інтересів осіб з інвалідністю (№ 4594).

Крім того, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання 18 травня позачергового пленарного засідання ВР.

Засідання заплановано на 16:00 і скликається на вимогу 155 народних депутатів.

На ньому будуть розглянуті питання звільнення трьох міністрів:

• Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури України;

• Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;

 Максима Степанова з посади Міністра охорони здоров’я України.

Рада заслухає звіти трьох міністрів перед голосуванням за їх відставку.

Як відомо, Петрашко та Криклій написали заяви про відставку за власним бажанням. А щодо Степанова до ВР надійшло подання від прем’єра Дениса Шмигаля про звільнення очільника МОЗ.

 

Коментувати