У нардепа Жеваго заберуть більше мільярда гривень

0

Державна фіскальна служба стягне з ПрАТ «Росава», що належить Костянтину Жеваго, пеню в розмірі 1,3 мільярда гривень в рахунок не поверненою валютної виручки. Про це повідомляє UBR.ua.

«Ця сума утворилася через відмову компанії повертати в Україну валютну виручку.

ПрАТ «Росава» є власністю мільярдера Костянтина Жеваго. Виробничі потужності компанії розташовуються на Білоцерківському шинному заводі. Інформація про стягнення пені на користь держави представлена ​​в матеріалах судової справи.

Вимоги Державної фіскальної служби були викладені в письмовому вигляді і оформлені у вигляді листа-рішення від 27 липня 2017 року сповіщає Бізнес Цензор.

Компанія так і залишилася боржником українського бюджету, так як спроби оскаржити рішення в судах різних інстанцій не увінчалися успіхом», – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними «Вікіпедії», ПРАТ «Росава» (англ. ROSAVA) — виробничий комлекс з виробництва шин та гумово-технічних виробів, що розташований у Білій Церкві (Київська область), за 74 км від Києва. Потужності виробництва досягають близько 6 млн шин на рік. Датою народження, вважається день випуску першої шини — 22 грудня 1972 року.

Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

На позачергових парламентських виборах в Україні 2014 року знову балотувався за округом № 150 шляхом самовисування, де переміг, отримавши 43,81% голосів.

Коментувати