У Правилах дорожнього руху України з’явились нові дорожні знаки

0

Національна поліція України звертає увагу водіїв транспортних засобів, що розділ 5 Правил дорожнього руху поповнився чотирма інформаційно-вказівними знаками. Також Правила доповнені пунктом 2.4³, яким закріплено їх дію.

Згідно з пунктом 2.4³ на ділянках доріг у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району на вимогу уповноваженої особи Держприкордонслужби, водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
пред’явити для перевірки документи, зазначені в підпункті «б» пункту 2.1;
дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Крім цього, знак 3. 21 «В’їзд заборонено» доповнено вимогами для запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у провадженні відповідно до законодавства і за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції і органів прокуратури під час виконання оперативних та службових завдань).

Відповідні зміни затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 9.11.2016 року №790. Переглянути повідомлення на Урядовому порталі можливо за посиланням .

Управління безпеки дорожнього руху
ДПД Національної поліції України

Коментувати