В Україні будуть штрафувати за «георгіївські стрічки»

0

Штрафи будуть стягуватися за використання георгіївської стрічки як символ російської агресії і пропаганди. Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав народний депутат Верховної Ради України Антон Геращенко https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/1009736825779831 .

«Георгіївська стрічка скоро буде під забороною! Тільки що Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення роботи Верховної Ради підтримав мій проект закону про введення штрафу за використання в цілях пропаганди сепаратизму – символу російської агресії і пропаганди – так званої «георгіївської стрічки», – повідомив він.

Відповідно до законопроекту, якщо його підтримає ВРУ і підпише Президент, буде введена адміністративна відповідальність за носіння «георгіївської стрічки». Штраф становитиме від 850 до 2550 гривень.

«Адміністративний протокол щодо осіб, які використовують «георгіївську стрічку» становитимуть співробітники поліції і передавати до суду для винесення рішення про штраф. Той, хто захоче продовжувати носити «георгіївську стрічку» на собі, не дивлячись на штраф, нехай готується поповнювати бюджет України!» – уточнив нардеп. Він підкреслив також, що під відповідальність не потраплять особи, які будуть носити отримані раніше державні нагороди, ювілейні та інші знаки містять символ «георгіївської стрічки».

Коментувати