В Україні з білоруської вантажівки втік слон

0

В Україні, недалеко від білоруського кордону, з вантажівки білоруської транспортної компанії “Янстронг” втік угорський цирковий слон, в даний час він може ховатися в лісі на території України, повідомляє білоруський транспортно-логістичний портал.

За словами водія вантажівки, ввечері 29 березня 15-річного слона повантажили на території Угорщини, щоб везти в Білорусь через територію України. Представники цирку попередили перевізника, що переїзд для тварини може бути стресовим. Після переїзду по території України, перед кордоном з Білорусією близько п’ятої години ранку в четвер водій зупинився, щоб оглянути транспортний засіб. У цей час слон вибив двері і вибрався з кузова, після чого пішов у бік лісу.

Недалеко від траси розташовуються села, і хто знає, що розлючений слон може накоїти. За пару кілометрів до кордону водій побачив пост поліції і вирішив звернутися до представника органів. Всі документи, що стосуються перевезення слона Маркіза, були англійською.

Після цього водій попрямував до прикордонної зони, де прикордонники також заявили про необхідність написати заяву, щоб ця подія була розглянута відповідними органами.

 

Коментувати