Верховна Рада затвердила склад нового уряду

0

За ухвалення нового складу Кабміну проголосували 239 народних обранців. Свої посади в ньому зберегли шість міністрів з попереднього уряду.

Верховна Рада України затвердила новий склад Кабінету Міністрів.

За відповідне рішення у четвер, 14 квітня, проголосували 239 народних депутатів. При цьому незатвердженою лишилася посада міністра охорони здоров’я.

Згідно зі списком кандидатів, які перед голосування зачитав новообраний прем’єр-міністр Володимир Гройсман, у новому уряді буде шість віце-прем’єр-міністрів.

Так, посаду першого віце-прем’єра – міністра економічного розвитку посів Степан Кубів, віце-прем’єркою з питань євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції стала Іванна Клімпуш-Цинцадзе, віце-прем’єром – міністром регіонального розвитку призначено Геннадія Зубка. Також віце-прем’єрами стануть Володимир Кістіон, Павло Розенко та В’ячеслав Кириленко.

Міністерство фінансів очолив Олександр Данилюк, міністерство інфраструктури – Володимир Омелян, міністерство енергетики та вугільної промисловості – Ігор Носалик, міністерство соціальної політики – Андрій Рева, міністерство екології та природних ресурсів – Остап Семерак, міністерство аграрної політики – Тарас Кутовий, міністерство освіти і науки – Лілія Гриневич, а міністерство культури – Євген Нищук. Міністром Кабінету Міністрів став Олександр Саєнко.

В новому уряді з’явилося також міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, яке очолив Вадим Черниш.

Свої посади в новому складі Кабміну зберегли міністр оборони Степан Полторак, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко, міністр інформполітики Юрій Стець, а також мінстр молоді і спорту Ігор Жданов.

Зазначимо, що до складу міністрів увійшов нардеп з Полтавщини Тарас Кутовий, який буде займати посаду міністра аграрної політики і продовольства.

 

Коментувати