Ярмарок заставного майна Жеваго почнеться в квітні

0

У банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго загальна заборгованість з рефінансування, виданого під заставу майнових прав, становить близько 9 мільярдів гривень.

В якості майнових прав в забезпечення під рефінансу Жеваго часто закладав цінні папери, нерухомість, транспорт і товари в обороті. З привабливих активів, які зараз знаходяться в заставі у Нацбанку: Білоцерківська ТЕЦ та будівлі заводу «Росава» і «Трібо» в Білій Церкві, готель «Салют», будівлі «Київмедпрепарата» і фармкорпорації «Артеріум» в Києві.

В якості забезпечення по своїх кредитах, Нацбанк в різний час приймав від банків об’єкти нерухомості (готелі, бізнес-центри, квартири), транспорт (машини і літаки), а також цілі врожаї сільгоспкультур. Балансова вартість всіх таких активів становить близько 130 млрд. грн. Фактично, це в два рази більше, ніж неплатоспроможні банки заборгували регулятору – 51,2 млрд. грн.. на початок 2016 року.

Стало відомо, що суд зобов’язав ВАТ «Готель «Салют», яке належить Костянтину Жеваго, передати Головному управлінню Нацбанку по Києву і Київській області на збереження оригіналу правовстановлюючих документів на будівлі готелю, розташованого по вулиці Мазепи, 11-Б в Києві. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 16 лютого.

Коментувати