Яценюку і Гройсману подарували однакові пістолети

0

У екс-голови уряду Арсенія Яценюка та діючий прем’єр Володимира Гройсмана є однакові пістолети Jericho 941 FBL. Зброєю їх нагородив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це повідомляють «Наші гроші».

«Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 22 липня 2014 року нагородив зброєю своїх колег по уряду», – йдеться в повідомленні.Нагородна зброя дісталась урядовцям дісталась «за особливі заслуги в захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, зразкове виконання службового та громадянського обов’язку, виявлені при цьому доблесть і честь».

Згодом Аваков також нагородив Гройсмана ще і штурмовою гвинтівкою Fort-221 з коліматорним прицілом Mepro 21. Це копія ізраїльського автомата «Тавор», який стоїть на озброєнні ЦАХАЛу з 1990-х років. Приціл теж ізраїльський.

Штурмова гвинтівка «Форт 221» призначена для враження супротивника на відстані до 500 метрів. Зброя скомпонована по схемі bullpup, тобто компактна. Цей вид зброї використовуватися бійцями спецпідрозділів у всіх видах бойових дій, при проведенні антитерористичних операцій, затриманні правопорушників.

Сам прем’єр говорить про своє озброєння лаконічно: «Ні, я зброю не ношу, але зброя в мене є. Я не використовую зброю в своїй діяльності».

Коментувати