ЗНО – 2016

0

З1 лютого, почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ВНО). Подати заявку на участь в тестуванні можна на сайті Центру оцінювання якості освіти до 4 березня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації. У 2016 році ВНО проходитиме по 12-ти предметах:українська мова і література, історія України, математика,біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська і російська мови.

 

Кожен абітурієнт має право здавати тести не більше ніж по 4 предмета.

 

Зареєструватися на тестування можна он-лайн по посиланню: reg2016.testportal.com.ua

 

Абітурієнтів в 2016-му чекає декілька нововведень. Цього року додали ще один обов’язковий іспит ВНО – математика або історія України на вибір. Тепер випускникам не треба буде двічі здавати один з цих предметів – його одночасно зарахують як державну підсумкову атестацію в школі і вступний іспит до вузу.

 

Серед нововведень – ліквідація профільного рівня. Усі абітурієнти писатимуть однакові тести. Незважаючи на те,яку спеціальність вибрали діти, складність їх тестових зошитів буде однаковою. Зокрема, екзамен з української мови буде однаковим для тих, що поступають і на гуманітарну, і на технічну спеціальність.

 

Основна сесія ВНО почнеться 5 травня і продовжиться до 17 червня. Для тих, хто не зможе написати тести в цей термін з поважних причин, проведуть додаткову сесію – з 14 червня по 4 липня.

 

Коментувати